GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

 

        imajmarket.com.tr olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece imajmarket.com.tr’ye ait sunucularda toplanan bu bilgiler dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında ve yalnızca imajmarket.com.tr bünyesinde size daha iyi hizmet vermek amacıyla kullanılmaktadır.


         İmaj Market olarak alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi yahut aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktayız.


         Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşılabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.  (Böyle bir uygulamamız olacak mı, ona göre çıkarabiliriz.)


         Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz imajmarket.com.tr ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.imajmarket.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.


         Ayrıca imajmarket.com.tr sepet, ödeme ve üyelik sayfalarında “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden üçüncü şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.


         Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için  [email protected] veya 0(312) 231 12 26  numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.